Pokker

Pokkeripäeva võib näha nagu pikk, tõmmates võitlusi. Selles lahingus on palju lühikesi võrdlusi, mis annavad tulevaste lahingutele tooni. Täielikult on kõige väiksemad lahingud lõpule viidud, keegi puruneb ja läheb koju. Külma pea säilitamine iga konkreetse lahingu ajal on ainus võimalus olla võidukas pikaajaline. Kui te kaotate oma kannatlikkust ja fookust, siis see kõik on möödas.

Et ma olen. See räägib kalduvuses, kuid tõesti, see on rohkem kui see. Kaldal läheb viimane viis raha kaotamiseks. Keegi, kes teab, ei nõua neid mängida paremini, kui ma kallakus. Kui nad seda ütlevad, kasutage mõnda Joe Navarro arusaamist välja arvutamiseks kasiino pakkumised Kui nad on kuningas tõde. Kalduskonnas toimub teie mõtteprotsessi, saada oma adrenaliini, mis läheb ja lõpuks sunnib sind vea tegema, kui te ei kontrolli seda.

Nii nagu kiire näide, kahevägenenud just jõe ääres. Mees läbi smirks, aplaus, hüpata üles ja alla; Shine lihtsalt oma nägu. Väga järgmine käsi on relva all K-10. See mängija reageerimine, nii et te otsustate, et soovite kättemaksu ja surute kõikehõlmavat. Insta-nimega ja näitab tasku kuningad, mis loomulikult väidavad.

Nüüd, kui sa wenen ‘t kallutamisel sa ei oleks:

  1. See tõusis K-10-ga relva alla,
  2. RERAED ta kõik kaasas K-10,

  3. Ta lahkus teie emotsioonidest mõjutavad teie otsuseid

On selge, et see on liialdus, kuid ma luban, et sellised mängijad nagu sa mängisid, kes mängisid seda, kes tundsid, et nad vihanevad peksmisest ülalpool ja nad soovisid saada oma integreeritud tagumiste ahelate asemel parima allika tuvastamise asemel.

Tunnista seda. Me tegime seda kõik. Tüüp tabelis nagu sina niipea kui te teete t nagu ta võttis potti. Selle asemel, et uurida üks kõige nõrgemaid mängijaid, et tugi varastada ja aeglaselt purustada, mine kohe tagasi oma “vaenlase” pärast. Ja selle asemel, et vallutada järgmine pott, anna see lihtsalt rohkem kui teie turvakaabel. Koostsuse vabastamise osa pärineb kogemustest. Sa “ma olin seal varem, võita juhtub ja kui ta seda teeb, peate läbima. Kui te tunnete, et te aren ‘t valmis läbima, Don “mäng t teise käega. Puhka. Jalutage tabelist või isegi üles minema. Keegi ei jõua, et mängida seda järgmist kätt ja kõik inimesed, peate veenda teid, et te ei ole ilma näitamise ette.

Kui see on turniir, peate mõtlema erinevalt; Sa ei saa lihtsalt luba, kuid saate kõndida. Kas teil on oht, mis puudub võimalus isegi siis suure käega, kuid mida öelda, et käsi toetab? Pooli pimestamine on parem otsuste tegemine aurutamise ajal.

Niisiis, kuidas sa külma pea hoida?

Kasutamise strateegia on meeles pidada, et iga käsi on ainult üks käsi. Pärast iga käega algab vaimselt alustada eespool. Dia kontrollnimekirja. Konto oma integraallülitused, võtta sügav hingamine, saada oma kaarte töödeldud, tegutseda neile.

Kui tegemist on “rivaali” mängijaga, peate seda võrrandist võtma. Teil pole rivaali mängijat. Ainus kord, kui peate keskenduma mängija lüüasaamisele, siis olete siis, kui olete juhid üles. Lisaks sellele püüab kõik muu lauale teie raha võtta ja kui te ei pööra tähelepanu.

Iga mängija tuleks pidada samaks. Jah, mõned on rohkem talente kui teised ja seal on midagi teada, et saate ära kasutada. Lihtsalt on see teadlik otsus. Sel põhjusel peate selle mängija valima, kui te teate, kuidas eelise esitada. Kui te ei tunne, et te esitate eelise ja te lähete pärast turvalist vaadeldavat mängijat, teete vea.

Don ‘tk on lahkunud oma emotsioone saada parim. Kui sa tõesti tahad oma vastase juurde tagasi pöörduda, veenduge, et olete viitega isikule, kes võtab koju enamik raha. Lõppude lõpuks, ISN ‘T parim viis veenda kättemaksu, et keegi teine ​​hoolitseda oma määrdunud töö eest? Jäta tabeli hagi dikteerib ise. Kui te näete lõpuks oma rivaali viskamine vihkas, suur. Kui ei, siis võib-olla olete nautinud neid teid, kui kõndides tabelist eemal.

Rent Now